KONCERT: 13 maja 2022 godz. 20.00 (piatek)

12 maja 2022
Szykuje się mocne brzmienie w Piwiarnia Warka 🔥🔥 Zbieraj ludzi i wpadajcie. Szczegóły poniżej Zagrają:
SORG (Hardcore Noise Metallic Hardcore)
Mixtura ostrych riffów, pulsujących rytmicznych partii basowych okraszona masą breakdownów z zaangażowanymi tekstami wokalisty i perkusisty.
THE UNITED TEARS (punk rock)
Klasyczny punkrock, którego celem jest głośno i donośnie wykrzyczeć prawdę o otaczającym ich świecie oraz chęć wyżycia się na scenie po ciężkim dniu pracy. Zespół powstał 5 lat temu w Warszawie. Gdy młodzież ogląda seriale weterani biorą sprawy w swoje ręce – jest to opis, krótkiej ale bardzo celnej i trafnej recenzji ich debiutanckiej płyty EP pt. „Barykady”, którą wydali pod koniec 2020 roku. Z kilkunastu kawałków, które mają w swoim dorobku wybrali pięć najbardziej charakterystycznych dla swojego stylu. Teksty poruszają tematy dotyczące walki z brakiem tolerancji i przeciwstawiają się ludzkiej głupocie, mówią też o więzi i zasadach o których nie usłyszysz i nie przeczytasz w publicznych mediach.
Powietrze (Punk Rock)
Grają w stylu starego polskiego punka. Ostre rify gitarowe z polskimi tekstami opisującymi nasze życie. Zespół wydał epkę z czterema piosenkami. Występował z zespołami The Analogs, Farben Lehre, Moskwa. Ich występ to bezkompromisowy twór relacji z publicznością.
NuclearwinteR (ThrashMetal)
istnieje od dnia 1 listopada 2016 r. Od początku działalności zespół funkcjonował w różnych składach osobowych. Obecnie zespół gra jako trio w składzie: Maciej „Mojżesz” Duras – gitara basowa, wokal, Kacper „Dragunov” Piotrowski – gitara, wokal wspierający, Wojciech „Wiśnia’ Wiśniewski – perkusja NuclearwinteR gra thrash metal inspirowany dokonaniami zespołów tj. Sodom, Kreator, Venom. Zespół posiada na koncie Epkę, którą nagrał w studio nagraniowym Wiśnia Sound Records w Siedlcach, będącym własnością perkusisty zespołu. Miksem i masteringiem materiału zajął się Marcin Dudzik ze studia nagraniowego „Studio u Dudzika”. Wszystkie teksty utworów napisał Maciek. Większość muzyki jest autorstwa gitarzysty Kacpra, aranż kawałków jest zespołowy.
Posted in KoncertyTags:

Table Reservation